7/24 Müşteri Hattı +90 533 718 66 26
 
ANASAYFA
KURUMSAL
GALERİ
İLETİŞİM
 
VİTAL KALİTELİ KENT MOBİLYALARI  

Kentsel Teçhizat Elemanları ve Çocuk Oyun Parkları sektörüne yeni bir soluk kazandırmak için kurulan VİTAL GARDEN Mobilyaları A.S. kalite, özgün tasarım ve satış sonrası servis hizmetlerinden ödün vermeden kısa sürede sektörün lider ve öncü ‚firması olmuştur. VİTAL GARDEN Mobilyaları konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile Temalı çocuk oyun alanları, interaktif oyun üniteleri, metal – plastik oyun grupları, ahşap – plastik oyun grupları, açık hava spor aletleri, top havuzları, oyun elemanları (salıncak, tahterevalli, zıpzıp ve döner oyun grupları), gazebo ve pergolalar, banklar, piknik masaları, çöp kutuları, geri kazanım üniteleri, spor ekipmanları, Kauçuk zemin kaplamaları, ahşap plastik kompozit ürünler gibi Peyzaj sektöründe kullanılan bir çok ürünü kendi tesislerinde üretmektedir. 

Tasarım ve Arge biriminin ihtiyaçlar ve gelişen teknoloji ile koordineli olarak tasarladığı ürün grupları, bilgisayar destekli üç boyutlu modelleme ve animasyon teknolojileri kullanarak üretim ve satış aşamalarında kullanılmaktadır. Üretimin her aşamasında zengin makine parkı, ekipman ve yetişmiş teknik eleman yardımı ile kalite kontrol uygulaması yapılmakta, CNC kontrollü makineler yardımı ile hata ve ‚re oranı en az düzeye indirilebilmektedir. Merkez üretim ve yönetim birimleri KÜSGET-GATEM Şehitkamil GAZİANTEP 1. Organize Sanayi Bölgesi’ nde bulunan VİTAL GARDEN Mobilyaları; yurt içinde  ve yurt dışında da   satış, montaj ve satış sonrası servis hizmetleri sunmaktadır.

 

VİTAL GARDEN  Mobilyaları’ nın yurt dısı pazarlama faaliyetleri, Gaziantep  merkezinde görevli dıs ticaret birimi vasıtasıyla yürütülmekte olup, onun üzerinde ürünlerin tanıtım ve pazarlamasını yapan yetkili distribütörleri bulunmaktadır. Bizler VİTAL GARDEN Mobilyaları  ailesi olarak sizlere ve hayatta en büyük değeri verdiğiniz çocuklarınıza neşeli dakikalar yaşatabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz isin ne denli önemli ve sorumluluk gerektiren bir is olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinci tasarım aşamasından üretim aşamasına dek dikkatle taşıyoruz. Yapılacak en küçük bir hatanın bile ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz ve bu bilinci sizlere de iletmek temel görevimizdir. Bizler kentlerimizi, parklarımızı, bahçelerimizi kısacası baktığınız her yeri güzelleştirmeye ve hayatınızı kolaylaştırmaya kararlıyız. Gelin siz de bu çabalarımıza ortak olun. Kaliteyi ve güveni seçerek tercihlerinizle bizlere güç verin.

 
 
 
 

Herkes için yeni bir farklılık getiriyoruz...

Yurtiçi ve yurtdışındaki çevre bilincinin gelişmesinde etkili rol oynamak alanında en iyisini en çok tercih edilen marka olmak ve istihdam oranını her geçen stratejik dönemde daha da arttırıp Ülkemize Faydalı bir kuruluş olmaktır.

VİTAL GARDEN Mobilyaları ile herkesin düşleyebileceği  mobilyaları ve diğer ürünleri  gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz işin ne denli önemli ve sorumluluk gerektirdiğinin farkındayız. Bizler; kentlerimizi, parklarımızı, bahçelerimizi kısacası baktığımız her yeri güzelleştirmeye kararlıyız. Siz de bize ortak olun.

 

ÜRÜN GRUPLARI
 
KAMELYA ÜRÜNLERİ
BANKLAR
ÇÖP KUTULARI
IŞIKLI TABELALAR
PİKNİK MASALARI
PERGOLE
GERİ DÖNÜŞÜM KUTULARI
AĞAÇALTI METAL IZGARALAR
RÖLYEF KORKULUK
ÇİÇEKLİK
BİSİKLET PARK YERİ
ULAŞIM BİLĞİLERİ
 
+90 342 339 19 09
info@vitalgarden.com.tr
Küsget San. Sitesi 60009 Nolu Cad. No: 8/A Şehitkamil GAZİANTEP
Anasayfa
Kurumsal
Ürünler
İletişim
Galeri
 
2005 VİTAL GARDEN KENT MOBİLYALARI - GAZİANTEP | Tüm Yasal Hakları Saklıdır